To kompaktowe urządzenie utrzymuje piwo w chłodzie i bezbłędnie je podaje

Pełnowymiarowy Kegerator EdgeStar (KC2000) jest doskonałym wyborem dla miłośników piwa. Dzięki wyjątkowo niskiej temperaturze, łatwej instalacji, dobrej jakości kółkom i eleganckiemu wzornictwu z pewnością będzie wart twoich pieniędzy.

Łatwy w instalacji: zawiera łatwy w instalacji przewodnik, który zawiera ilustracje krok po kroku, które poprowadzą cię przez proces instalacji. Jest uważany za jeden z najprostszych kegeratorów pod względem instalacji.

Stylowy wygląd: EdgeStar kegerator KC 2000 ma eleganckie, czarne drzwi ze stali nierdzewnej i czarny korpus, co czyni go ładnym dodatkiem do każdego wystroju.

Izolowana wieża: Równomierna temperatura utrzymuje się w liniach piwnych dzięki izolacji piankowej, która wyściela wewnętrzne ściany wieży.

Zewnętrzny zbiornik CO2 z manometrem: zbiornik CO2 oszczędza dwa razy więcej dwutlenku węgla, ponieważ znajduje się poza kegeratorem. Manometr dołączony do zbiornika jest bardzo łatwy do odczytania.

Przyzwoita pojemność: Kegerator EdgeStar KC2000 może pomieścić do pełnej wielkości, standardowe beczki Sankey.

Wszystkie niezbędne części w zestawie: Urządzenie jest dostarczane ze wszystkimi częściami wymaganymi do instalacji, tj. Zbiornik CO2, regulator, łącznik, linia do piwa, wieża, tacka ociekowa, kran i uchwyt do kranu.

Podwójnie jako lodówka: Kegerator można przekształcić w małą lodówkę z wyjmowanymi półkami.

Kółka samonastawne do mobilności: Jest bardzo przenośny i można go obracać.

Wykonane w USA części zatwierdzone przez NSF: Wszystkie komponenty są produkowane w Ameryce i są zatwierdzone przez NSF.

Wady

Komplikacje temperaturowe: Mogą wystąpić pewne komplikacje związane z temperaturą, ale można je naprawić, kontaktując się z obsługą klienta EdgeStar, który z kolei prześle Ci proste instrukcje dotyczące zmiany ustawień termostatu, aby uzyskać wymaganą temperaturę.

Głośny: Urządzenie ma skargi na to, że bywam czasami za głośne.

Czy często organizujesz imprezy, na których oferujesz piwo jako jeden z wybranych napojów dla dorosłych? Jeśli tak, powinieneś poważnie rozważyć urządzenie EdgeStar KC2000 jako swój dozownik napojów.

Ten kegerator obsługuje najczęstsze rozmiary beczek, pasuje praktycznie do każdego wystroju i nie będzie cię dużo kosztować.

Być może znasz już różne rozmiary beczek. Ale jeśli nie, to na stronie Kegerator.com znajdziesz je wszystkie. Podaje ona również pseudonimy tych beczek, które mogą być ci bardziej znane.

Pojemność KC2000 może czasami być nieznaczna z powodu niewielkich rozmiarów. Przechowa większość pełnowymiarowych beczek, ale nie obsługuje zbyt dużych gumowych i ściętych beczek, wszystkie zbyt duże beczki, takie jak Miller czy Coors, na pewno nie będą pasować. Zbyt duża beczka jest uważana za coś ponad 16 1/8 cala.

Artykuły z tej samej kategorii:

This article was written by admin