Regały do ​​salonu – najlepsze pomysły do ​​rozważenia

Jeśli potrzebujesz regałów do salonu, są pewne pomysły, które zapewnią maksymalną przestrzeń do przechowywania, niezależnie od tego, jak małe lub duże są.

Poniżej przedstawiamy niektóre z najlepszych pomysłów, które możesz wziąć pod uwagę w przypadku zakupu regałów do salonu:

Regał z drewnianych skrzynek

Takie półki są bardzo proste do zbudowania. Jedyne, co powinieneś zrobić, to pomalować i wygładzić skrzynie. Jeśli skrzynie są suche, przywierć je do ściany. Upewnij się, że skrzynia jest ułożona prosto przed jej umocowaniem.

Regałów do salonu

Półki wiszące

Zacznij od wywiercenia dwóch otworów z każdej strony tablicy. Sznur przewlecz przez obręcz. Następnie złap go, przełóż przez jeden z otworów deski i na końcu zawiąż węzeł. Powtórz to z pozostałymi sznurami.

Małe półki narożne

Nigdy nie pozwól, aby małe zakamarki się marnowały, instalując takie małe narożne półki, aby zmaksymalizować przestrzeń do przechowywania. Jeśli planujesz pomalowanie półek narożnych, najpierw zaklej każdy obszar wokół nich pasami taśmy.

Regałów do salonu

Półki drabinowe

Będziesz potrzebować różnych podpór półek dla niesamowitej półki drabinowej. Zwróć uwagę, aby mierzyć od ścian do przodu nogi podczas znakowania podpór półek.

Regały o strukturze plastra miodu

Nie tylko są one ładne, ale ich konstrukcja znacznie ułatwi dodawanie półek w razie potrzeby. Pamiętaj tylko, że kluczem do tego jest zaznaczenie kąta piły ukośnej przy 30 stopniach, aby utworzyć krawędzie plastra miodu.

Unoszące się półki narożne

Kluczem do zamocowania takich półek narożnych jest umieszczenie małych kołków na boku półek. Powinieneś również wywiercić otwory, aby pasowały do ​​innej strony. W ten sposób zminimalizujesz ruch półek.

Regały z rur przemysłowych

Zrób kilka żelaznych uchwytów do półek. Wystarczą 2 uchwyty na każdą półkę, ale zależy to od preferowanej długości półki.

Półki ścienne paletowe

Jeśli spodobały Ci się regały z palet, możesz rozważyć ten pomysł do swojego salonu. Nie zapomnij założyć klamer. Nie tylko będą trzymać deski palet razem, ale także pomogą wzmocnić półki.

Półki do salonu w stylu wiejskim

Aby zrealizować ten pomysł na półki, zdobądź wsporniki i pomaluj każdą krawędź preferowaną bejcą do drewna. Następnie za pomocą palca umieść wazelinę w miejscach, w których farba nie będzie się kleić. Po wykonaniu tej czynności połącz ze sobą zwykłą farbę płaską i farbę kredową. Następnie nałóż na wsporniki. Następną rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest szlifowanie krawędzi, aż będziesz zadowolony z rezultatów. Na koniec możesz użyć wosku.

Istnieją inne pomysły na półki w salonie. W zależności od preferencji lub potrzeb, wybierz ten, który będzie pasował do Twojego domu i sprawi, że Twój salon stanie się piękniejszy.

Przeczytaj artykuł o reflektora LED.

Artykuły z tej samej kategorii:

This article was written by admin