Maca i jak to korzystnie wpływa na mężczyzn

Peruwiański korzeń maca w proszku jest certyfikowaną odżywczą siłą napędową stosowaną od około 2.000 lat. Jest to wyjątkowe pożywienie, ponieważ ma różne efekty dla mężczyzn i kobiet. Dziś odkryjesz, jak i dlaczego coraz więcej mężczyzn korzysta z tego naturalnego suplementu.

Zaburzenia erekcji 

Zwiększenie krążenia krwi jest jedną z rzeczy, które ten dodatek może naprawdę zrobić całkiem dobrze. Po połączeniu tego z libido zwiększenia, zauważono, aby pomóc mężczyznom zwalczać problemy związane z łagodnymi zaburzeniami erekcji.

Maca w proszku wpływa na popęd seksualny
Maca pozytywnie wpływa na dysfunkcje seksualne

Badanie wykazało, że ponad połowa mężczyzn pacjentów z łagodnymi ED zgłosiło, że doświadczyli znacznej poprawy zarówno w ED i ich ogólnego zdrowia seksualnego. Dla tego konkretnego celu, czarna odmiana jest zalecane do stosowania. 

Libido 

Innym powodem, dla którego mężczyźni biorą maca jest pomoc w przywróceniu ich libido. Plan ten działa na różnych poziomach, aby promować zdrowszy popęd płciowy. Na początek, jego wysokie ilości składników odżywczych może pomóc rewitalizacji całego ciała.

Wideo: Maca – peruwiańska superfood, która zwiększa twoją energię i popęd seksualny

To również działa w celu zwiększenia poziomu testosteronu, który następnie zwiększa energię, witalność i wytrzymałość. Zawiera również unikalne składniki odżywcze macamides i macaenes, które są uważane za wspierające zdrowe libido. Czarne i czerwone odmiany są używane do dobrego libido boost. 

Płodność 

Prawdopodobnie najdłuższym i najbardziej popularnym zastosowaniem tego korzenia jest zwiększanie płodności zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Rdzenni mieszkańcy wysokich Andów w Peru używali tego korzenia przez 2000 lat, aby zwiększyć płodność zarówno zwierząt hodowlanych, jak i ludzi. Do dnia dzisiejszego pozostaje on numerem jeden wśród środków leczniczych dla par w Peru, które chcą począć dziecko. Niektóre ostatnie badania z Peru i Szwajcarii potwierdziły, że czarna odmiana w szczególności może zwiększyć pożądanie seksualne i podnieść ruchliwość i liczbę plemników. 

Prostata

W jednym z opublikowanych badań stwierdzono, że w ciągu 42 dni, czerwona odmiana może znacznie zmniejszyć rozmiar prostaty brzusznej u szczurów. Te same wyniki nie zostały osiągnięte z czarnymi, żółtymi lub kremowymi odmianami. 

Zwiększona ilość testosteronu

Maca nie zawiera testosteronu ani innych hormonów. Zamiast tego stymuluje organizm do produkcji i regulacji hormonów w celu osiągnięcia zdrowszej równowagi hormonalnej. Zioło działa w celu zwiększenia tzw. wolnego testosteronu, naturalnego testosteronu, który odgrywa rolę w przywracaniu młodzieńczej energii i wyglądu. Wszystkie odmiany zioła działają dobrze w tym szczególnym celu. 

Wytrzymałość i energia

Dla tych ludzi, którzy wyjeżdżają na duże wysokości w Peru, gdzie roślina ta rośnie, jest to ważne, aby utrzymać zdrową wytrzymałość i energię. Niektóre badania naukowe potwierdziły, że korzeń ten ma pozytywny wpływ na poziom energii i wytrzymałości. 

Naturalne budowanie mięśni

Korzeń maca jest budowanie mięśni lub anaboliczne. To ma wysoką zawartość biodostępnego białka, jak również innych składników odżywczych wspierających naturalny i zdrowy wzrost mięśni. Naturalne kulturyści kochają ten dodatek i to jest również głównym składnikiem w różnych mieszanek budowania mięśni. 

Są to niektóre z korzyści, że mężczyźni mogą doświadczyć, gdy dodają maca jako suplement do swojej diety.

Artykuły z tej samej kategorii:

This article was written by admin