Jakie są najpopularniejsze przedmioty promocyjne?

Przyrządy do pisania

Nigdy nie można się pomylić, dodając nazwę swojej firmy na korpusie ołówków i długopisów reklamowych. W końcu ludzie używają ich prawie codziennie, czy to do spisania zakupów spożywczych, które kupią, czy do zanotowania ważnych prac domowych.

 - długopisy
Długopis jest zawsze mile widzianym, przydatnym upominkiem promocyjnym

W związku z tym ważne jest, aby ołówki i długopisy znajdowały się w biurze, w księgarni na uczelni lub w kubku obok kasy. Większość ludzi nie może przejść przez cały dzień bez zapisywania czegoś tu i tam. W rzeczywistości, większość konsumentów używa markowych długopisów lub ołówków każdego dnia. 

Karteczki samoprzylepne i dzienniki 

Byłeś jeszcze małym dzieckiem, kiedy dowiedziałeś się, jak ważne jest robienie notatek. Siedziałeś przy biurku w szkole, zapisywałeś kilka linijek i bazgrałeś za każdym razem, gdy czułeś się znudzony podczas lekcji. Profesjonaliści robią dokładnie to samo podczas spotkań, dlatego reklama z wykorzystaniem karteczek samoprzylepnych i markowych notesów ma sens. 

Wideo: 25 sposobów korzystania z karteczek samoprzylepnych

Mówi się, że najprawdopodobniej będziesz pamiętać rzeczy, jeśli je zapiszesz. Jest to najlepszy sposób, aby pozostać na dobrej drodze i zwiększyć swoją produktywność. 

Drinkware

Przy aktywnym trybie życia i napiętym harmonogramie, musisz zawsze pozostawać nawodniony przez cały dzień. Nie należy również zapominać o tym, jak ważne jest regularne dostarczanie sobie dawki kofeiny. Dlaczego więc nie dać klientom czegoś, z czego mogą korzystać codziennie, rozdając promocyjne naczynia do picia podczas następnej imprezy? Niezależnie od tego, czy rozdasz kubki do kawy czy butelki z wodą, ludzie z pewnością zauważą logo Twojej firmy za każdym razem, gdy będą chcieli uzupełnić wodę. 

Osoby dorosłe używają naczyń z nadrukiem swojego logo 2 do 3 razy w tygodniu. Stają się one ważną częścią wszystkich gospodarstw domowych, gdy ludzie zasiadają do śniadań i chwytają przekąski po szkole lub pracy. 

Kapelusze na zamówienie

Czapki na zamówienie dosłownie umieszczą markę Twojej firmy na szczycie umysłu każdego, kto je dostanie. Nie ma znaczenia, czy zdecydujesz się na czapki dziane na zimowy festiwal, czapki z daszkiem dla drużyny sportowej, czy plastikowe przyłbice na turnieje, ludzie zawsze kochają takie prezenty, a nawet zatrzymują je przy sobie przez wiele lat. 

Większość konsumentów posiada czapki, na których widnieje slogan reklamowy lub logo. Zarówno mężczyźni jak i kobiety są przyciągani do takich przedmiotów promocyjnych po prostu dlatego, że są one uniwersalne i atrakcyjne.

Artykuły z tej samej kategorii:

This article was written by admin