Jak wybrać właściwy rozmiar buta podczas zakupów online?

Jakkolwiek nic nie pobije tego cudownego uczucia, gdy wsuwa się nową parę butów, ażeby wypróbować je osobiście, nie ma także nic całkiem jak zakupy butów online, biorąc pod uwagę szeroką gamę marek i stylów do wyboru. Ale jak określić właściwy rozmiar butów online

Są chwile, kiedy zakupy online może czuć się jak hazard, jeśli chodzi o uzyskanie odpowiedniego rozmiaru buta jest zaniepokojony, ponieważ nie wszystkie marki mają takie samo dopasowanie lub pomiarów. 

Aby nie rozczarować się po otwarciu pudełka z nowymi butami, przeczytaj ten krótki przewodnik, jak wybrać odpowiedni rozmiar buta online. 

Znajdź właściwą tabelę rozmiarów butów 

W zależności od lokalizacji firmy, w której składasz zamówienie, może ona w różny sposób reklamować swoje rozmiary butów. Rozmiary europejskie, brytyjskie i amerykańskie są trzema najczęściej spotykanymi tabelami rozmiarów obuwia. 

Zanim zaczniesz mierzyć swoją stopę, sprawdź rozmiary butów reklamowane na stronie, na której składasz zamówienie. 

Na przykład, rozmiar 6 w Wielkiej Brytanii i Irlandii to już 39 w rozmiarach europejskich, podczas gdy w amerykańskim systemie rozmiarów jest to odpowiednik 8,5. Ostatnią rzeczą, jakiej pragniesz, jest to, że będziesz podekscytowany, gdy dotrze do Ciebie paczka, tylko po to, by dowiedzieć się, że buty są na Ciebie za duże. 

Zakupy butów online
Bie ma także nic całkiem jak zakupy butów online

Jeśli nie jesteś tego pewien, nie martw się, ponieważ wiele stron internetowych oferuje przewodnik po rozmiarach swoich butów, który może być połączony w dolnej części stopki lub na każdej stronie produktu. 

Rzeczy, które warto wiedzieć przed pomiarem stóp

  1. Zaleca się, aby pomiaru stóp dokonywać po całodziennym chodzeniu. Chodzenie zwiększa rozmiar stóp. Jeśli zmierzysz stopy po całym dniu chodzenia, będziesz mógł wiedzieć, czy Twoje buty pozostaną wygodne pomimo aktywności. 
  2. Jeśli planujesz nosić buty, które planujesz nosić ze skarpetkami, takie jak trenerzy lub buty, musisz zmierzyć swoje stopy ze skarpetkami na sobie. Pomoże to zapewnić, że wybierzesz rozmiar buta online, który będzie na Ciebie idealnie pasował.
  3. Pomiaru bosych stóp należy dokonywać tylko wtedy, gdy planuje się noszenie butów na gołe stopy, np. letnich butów lub sandałów. 
  4. Pomiary rozmiaru buta mogą mieć różnicę, która może być tak mała jak 1/8 jednego cala. Próbując zaokrąglić w górę lub w dół zmniejsza dokładność pomiaru i może się okazać, że trudno jest uzyskać rozmiar buta online, który pasuje do Ciebie prawo.
  5. Stopy większości ludzi są nieco asymetryczne, co oznacza, że jedna z nich jest często większa lub dłuższa od drugiej. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, upewnij się, że kupujesz parę butów, używając wymiarów większej stopy.

Wypróbuj buty od razu

W związku z tym, że nie ma co się zastanawiać nad tym, że nie ma co się zastanawiać. Jednak nawet jeśli byłeś wystarczająco ostrożny, aby zmierzyć swój rozmiar buta, istnieją przypadki, kiedy buty, które otrzymałeś mogą nadal nie pasować.

W związku z tym, upewnij się, że przymierzasz buty od razu po ich przybyciu. W tym celu należy zachować metki i wszystko, aby upewnić się, że są one prawidłowo dopasowane. Jeśli nie pasują, możesz po prostu zwrócić parę i poprosić o inny rozmiar. 

Przeczytaj także następny artykuł: Poznaj markę NYX Make Up

Nic dziwnego, że NYX Make Up jest jedną z najpopularniejszych marek produktów kosmetycznych kupowanych przez wielu konsumentów i makijażystów na całym świecie.

Artykuły z tej samej kategorii:

    Nic nie znaleziono

This article was written by admin