Ile razy można użyć Hail Protector?

Ile razy można używać osłony przeciwgradowej? Jest to jedno z najczęstszych pytań zadawanych przez właścicieli pojazdów, którzy planują użycie osłony przeciwgradowej.

Burze gradowe są często krótkotrwałe, ale zazwyczaj pojawiają się bez żadnego ostrzeżenia, pozostawiając po sobie trwałe i czasami drastyczne wrażenia. Objętość i wielkość gradu może wahać się od małych granulek lodu do kawałków wielkości piłki golfowej, które mogą powodować poważne uszkodzenia pojazdów. Najgorsze gradobicia mogą w ciągu kilku minut zamienić Twój nieskazitelnie czysty samochód w księżycową powierzchnię.

Osłony przeciwgradowej do samochodu
Osłony przeciwgradowej są dostępne w szerokiej gamie materiałów

W przypadku szkód spowodowanych gradem kluczem jest zawsze zapobieganie, a najlepszym sposobem na to jest zastosowanie wysokiej jakości osłony przeciwgradowej. 

Jak używać i konserwować osłony przeciwgradowe, aby były trwałe

Po zakupieniu osłony przeciwgradowej, na pewno docenisz fakt, że jest ona dość łatwa do założenia na samochód. Jedna część jest często zaznaczone z przodu, że można dołączyć do przedniego zderzaka samochodu. Po zakończeniu z tym, wszystko co musisz zrobić, to po prostu pociągnąć go równomiernie, aby zapobiec jego zgrupowania się przed zabezpieczyć to do tylnego zderzaka. Cały ten proces zajmie tylko kilka minut i można to zrobić bez względu na to, gdzie parkować. 

Osłony przeciwgradowej
Wiele z tych osłony przeciwgradowej można prać w pralce

Zadaniem osłony przeciwgradowej jest ochrona Twojego samochodu. Jednakże, to również potrzebuje trochę uwagi i opieki własnej tak, że będzie trwać tak długo, jak to możliwe, więc można cieszyć się korzystając z niego w pełni. Wiele z tych ochraniaczy gradowych są zmywalne w pralce, chociaż każdy z nich nadal ma swoje własne instrukcje, jeśli chodzi o właściwe czyszczenie, które musi być przestrzegane, jak jest, aby zapewnić długowieczność i utrzymanie skuteczności. Ja no poleca używać tkaniny zmiękczacza i chociaż ja jest często dopuszczalny ręczny myć je, suchy cleaning jest nigdy mądry decyzja. Zobacz do niego, że zawsze używać zimnej wody za każdym razem umyć pokrywę samochodu. 

Ponadto, pokrowiec można również prać w razie potrzeby. Tak długo, jak będziesz przestrzegać wszystkich instrukcji, nie musisz się martwić, że regularne pranie uszkodzi pokrowiec. Oczywiście, pokrowce samochodowe zawsze będą miały tendencję do brudzenia się dość szybko. Nigdy nie jest zły na umieszczenie ochraniacza na zaparkowanym pojeździe, więc można sobie tylko wyobrazić brud, gruz, i wszystko pomiędzy, które będą gromadzić się z tego poziomu i częstotliwości użytkowania. 

Ponieważ ochrona lakieru samochodu i zmniejszenie zużycia jego wnętrza pomoże w jego wartości handlowej, ważne jest, aby zachować swój samochód pokryte, jeśli chcesz zachować go chronić nie tylko przed gradem, ale także z brudu, kurzu, odchodów ptaków, pyłki, gałęzie drzew i soki, promienie UV i słońce, śnieg, ciepło, deszcz i śnieg. 

Jeśli Twój ochraniacz przeciwgradowy nie jest używany, torba do przechowywania jest najbezpieczniejszym i najlepszym miejscem do jego przechowywania. W ten sposób nie trzeba się martwić o kurz i inne zagrożenia środowiskowe. 

Jak wybrać długotrwałe osłony przeciwgradowe?

Osłony przeciwgradowe są dostępne w szerokiej gamie materiałów i najlepszy dla Ciebie zależy od Twoich szczególnych potrzeb, takich jak środowisko, w którym planujesz zaparkować swój samochód. Na przykład, miękkie bawełniane pokrowce są wystarczające do ochrony samochodów zaparkowanych w pomieszczeniach. Jednakże, nie są one wodoodporne, więc nie są one zalecane dla tych, którzy planują zachować swoje samochody na zewnątrz. Te zewnętrzne pokrowce samochodowe muszą być w stanie wytrzymać i znieść więcej zagrożeń środowiskowych i dlatego wiele firm korzysta z zastrzeżonych tkanin przeznaczonych do pogody opady i światło słoneczne.

Instalacja osłony przeciwgradowej

Jeśli chodzi o pokrowce samochodowe tylko przeznaczone do stosowania w pomieszczeniach, idealny materiał na pokrowce samochodowe jest na bazie bawełny, które wahają się od grubszych napped i tkane flaneli do światła laminowanej bawełny. Tymczasem dla ochraniaczy grad używany na zewnątrz, najbardziej zalecany materiał jest syntetyczna tkanina z wielu warstw jak rozwiązanie-barwione akrylowe i poliestrowe mikrowłókna, które mogą mieć ten sam poziom miękkości jak bawełna, ale również oferują naturalne pleśń i odporność na światło ultrafioletowe, jak również hydrofobowość. 

Jeszcze jedno zmartwienie podczas zakupów (Withcar) dla ochrony przeciwgradowej jest niczym innym niż rozmiar, ponieważ pokrywa, która jest zbyt duża może skończyć się powodując dokładnie szkody, które chcesz uniknąć. Większość producentów ma swoje własne dedykowane wykresy rozmiarów, które są oparte albo na modelach samochodów i marek lub pomiarów.  

Będziesz chciał się upewnić, że masz wszystkie niezbędne informacje przed zakupem ochrony gradowej. Z tego właśnie powodu i ze względu na problemy z oddychalnością, nigdy nie zaleca się używania plandek jako pokrowców lub innych oprócz samego pokrowca specjalnie zaprojektowanego dla Twojego samochodu. 

Pamiętaj, że to Twoja osobista sytuacja zadecyduje o wyborze odpowiedniej osłony przeciwgradowej dla Ciebie. Przed podjęciem ostatecznej decyzji należy wziąć pod uwagę takie czynniki jak miejsce parkowania pojazdu, klimat panujący w okolicy oraz wielkość samochodu. 

Inne ważne rzeczy, które należy wiedzieć przed zakupem i użyciem osłony przeciwgradowej

  • Czy chcesz odkryty pokrowiec samochodu lub kryty jeden? To zależy od tego, gdzie samochód jest często zaparkowany, ale jeśli to się zmienia, to może być najlepiej, aby uzyskać jeden z każdego.
  • Jeśli potrzebujesz zewnętrznego pokrowca samochodowego, jaki rodzaj pogody panuje w Twojej okolicy? Czy mieszkasz w pobliżu dużych zbiorników wodnych? To może wydawać się oczywiste informacje, ale trzeba myśleć o tym dobrze, ponieważ będzie to miało wpływ na konkretny materiał z protektora będzie kupić. 
  • Jeśli pójdziesz na krytej ochrony grad, co to jest jak w garażu, gdzie twój samochód jest zaparkowany? Jeśli Twój pojazd będzie narażony na bezpośrednie działanie czynników fizycznych, najlepiej zdecydować się na wyściełaną lub grubszą osłonę. 
  • Jaki jest rozmiar Twojego samochodu? Rozmiar Twojego samochodu będzie miał oczywisty wpływ na rozmiar pokrowca. Ponieważ konieczne jest ścisłe dopasowanie, ważne jest, aby być tak dokładnym, jak to tylko możliwe.

Artykuły z tej samej kategorii:

This article was written by admin