Eccotemp idealnie nadaje się do biwakowania, kabin i przycze

Bezzbiornikowy system grzewczy jest zależny od ciśnienia wody dostarczanego do domu. Niskie ciśnienie spowoduje zatrzymanie ogrzewania. Ten model Eccotemp L5 oferuje funkcję uruchamiania przy niskim ciśnieniu wody. Do odpalenia wymaga tylko 20 psi. Maksymalne ciśnienie robocze wynosi 80 psi.

Podgrzewacz wody LPG podłącza się do standardowego cylindra propanu, który zawiera paliwo potrzebne do ogrzewania. Z 9 kg zbiornika może dostarczać gorącą wodę do 18 godzin. W zestawie znajduje się regulator zatwierdzony przez CSA, aby zapewnić bezpieczne i użyteczne ciśnienie. Używa 37 500 BTU propanu podczas podgrzewania wody.

Zewnętrzny podgrzewacz wody Eccotemp L5

Generator iskier wewnątrz działa na dwóch bateriach D-cell. Baterie i zbiornik nie są dołączone do zakupu. Zapłon akumulatora rozpoczyna się automatycznie. Gaz jest używany tylko wtedy, gdy woda płynie, co zmniejsza zużycie paliwa. W zestawie znajduje się automatyczny 20-minutowy wyłącznik czasowy, który zwiększa bezpieczeństwo systemu podgrzewania wody.

Oprócz regulatora dołączono również kilka załączników: dysza natryskowa / zestaw węży, 1/2 'NPT do adaptera do węża ogrodowego i zestaw sprzętu. Dysza jest wyposażona w włącznik / wyłącznik. Głowica prysznicowa umożliwia dostosowanie wzoru wody zgodnie z potrzebami.

W momencie pisania tego artykułu, podgrzewacz wody LPG zajmuje 2. miejsce na liście najlepiej sprzedających się podgrzewaczy wody na Amazon. Jeśli przeszukasz recenzje Eccotemp L5 tankless, zobaczysz, że otrzymało ono bardzo dobre opinie od wielu kupujących. Otrzymuje 4,4 gwiazdki z pięciu na Amazon.

Połączenia Eccotemp L5

Opinie klientów na temat Eccotemp L5 okazały się w większości bardzo zachęcające. Jednak nieuchronnie otrzymał również negatywne opinie.

Powszechną skargą na grzejnik jest to, że nie lubi on pracować w wietrznym otoczeniu. Ten bezzbiornikowy podgrzewacz wody jest przeznaczony do użytku na zewnątrz, ale według wielu recenzentów wiatr może z łatwością zdmuchnąć płomień.

Niektóre relacje w sieci skarżyły się na jakość dołączonych akcesoriów. Według wielu użytkowników głowica prysznicowa jest źle wykonana. Nieszczelna głowica prysznicowa nie jest wielkim problemem. Ale może to być denerwujące i kosztowne, jeśli nie zostanie właściwie przyjęta.

Pomimo krytyki, która została skierowana na grzejnik, większość opinii klientów na temat Eccotemp L5 była bardzo pozytywna.

Recenzenci byli bardzo zadowoleni z tego, jak szybko podgrzewa wodę. Ten przedmiot działa tak, jak opisano, że może zapewnić prawie natychmiastową gorącą wodę bez czekania. Niektórzy użytkownicy zgłaszali również, że ten przenośny podgrzewacz wody nie zużywa dużo propanu.

Artykuły z tej samej kategorii:

This article was written by admin