Czy twoje podwórko zostało opanowane przez szkodliwe chwasty?

GreenWorks 25302 G-MAX Przegląd kosiarki akumulatorowej

Dzięki szybkiej poprawie technologii akumulatorów i silników elektrycznych kategoria akumulatorowej kosiarki szybko wypełnia się produktami najwyższej jakości, a nasze testy kosiarki GreenWorks G-Max naprawdę nas zaskoczyły, jeśli chodzi o to, jak dobra może być kosiarka akumulatorowa.

Nie tak dawno temu kosiarki do trawy zasilane bateryjnie były niczym więcej, jak tylko chwytem reklamowym, ​ale dzięki najnowszym skokom w technologii akumulatorów do kosiarek naprawdę są poważnym rywalem dla tradycyjnych urządzeń.

Jest jedna rzecz dotycząca baterii, która może być myląca dla niektórych osób, dwie dołączone baterie są różne. Obie pasują do kosiarki Greenworks G-MAX, ale mają różne pojemności. Jedna to 2 Ah, a druga to 4Ah. Nie jestem pewien, dlaczego zrobili to w ten sposób, myślę, że był to sposób na uzyskanie czasu pracy do 70 minut, ale utrzymanie kosztów na niskim poziomie.

Nasza jedyna skarga dotycząca systemu baterii polega na tym, że dołączona ładowarka pasuje tylko do jednej baterii na raz. Może to być trochę frustrujące, jeśli masz większy trawnik do koszenia i musisz poczekać na naładowanie dwóch akumulatorów.

Po wyjęciu z pudełka

Jeśli martwisz się o zbyt trudny montaż kosiarki elektrycznej Greenworks G-MAX 40v z pudełka, nie musisz. Konfiguracja urządzenia jest naprawę prosta i trwa jedynie 5 minut.

Kosiarka ma fabrycznie zainstalowaną wtyczkę do mulczowania, należy ją usunąć, jeśli nie chcesz korzystać z funkcji rozdrabniania.

Procedura przechowywania kosiarki jest dość prosta, rękojeść szybko i łatwo się składa, a jej przechowywanie jest przyjemne i schludne.

Instrukcja zaleca, aby w przypadku przechowywania przez dłuższy czas ładować akumulator przynajmniej co 2 miesiące.

Wielokrotne ustawienie wysokości kosiarki pozwala na łatwe przycięcie trawy w dowolnym kształcie lub stylu. Nawet jako nowicjusz nie powinieneś mieć żadnych problemów z zarządzaniem kosiarką i uzyskiwaniem z niej najlepszych wyników. Jedynym minusem, który chcemy ponownie podkreślić, jest słaba jakość wskaźnika paliwa, wydaje się, że jest to problem z wieloma kosiarkami w tym zakresie i tymi, które wymagają naprawy przez producentów. To jednak nie jest dla mnie wyłącznikiem.

W rzeczywistości nie doświadczyliśmy tego, ale niektórzy użytkownicy zgłosili problemy z silnikiem po 1 roku od zakupu. Większość z nich jest objęta gwarancją, oczywiście, ale warto o tym wspomnieć. Zalecamy regularne serwisowanie / sprawdzanie u lokalnego dealera, aby spróbować zabezpieczyć się przed wszelkimi problemami. Aby być uczciwym wobec Husqvarny, każda marka może mieć problemy z silnikiem, więc prawdopodobnie nie powinniśmy ich za to krytykować.

Artykuły z tej samej kategorii:

This article was written by admin